Комментарий к оценке:
Оценить (+)   Закрыть
Карта сайтаПоиск ... ... ... ... ... ...
Страниц: 1 2 3 4 5 [6]
Автор Тема: "Детидетей" в печати  (Прочитано 37767 раз)
PeLena
активисты
**

:) +181/-0

Лена

« Ответ #75: Декабря 12, 2008, 20:50:18 pm »

Было уже. Давно.

Улыбаемся и машем, парни! Улыбаемся и машем! (с)
zniczka
активисты
**

:) +85/-0

Смотри...

« Ответ #76: Февраля 04, 2009, 01:12:35 am »

Говорят, не все видели фото и интервью с Юрием Будько (хотя недавно и мелькала его перепечатка - да, то самое, про "зябликов") с Анной Хитрик в РИО за 2004 г. Посему выкладываю ссылочку на альбом (к сожалению, у меня только отснятое, но не отсканированное): http://imgsrc.ru/zniczka/12488333.html

« Последнее редактирование: Февраля 04, 2009, 01:14:37 am от zniczka » Записан

Одни видят в луже только лужу, другие в ней видят звезды!
PeLena
активисты
**

Лена

« Ответ #77: Февраля 25, 2009, 16:58:01 pm »

Формат или неформат?
Корреспондент "ВМ" попросила белорусских музыкантов вспомнить, какая из их песен первой прозвучала на радио и приходилось ли слышать в адрес собственных композиций: “Неформат!”

Анна Хитрик, вокалистка группы “Детидетей”:

— Сами мы диски по радиостанциям не носим и не просим: “Ну возьмите!” Всегда находятся друзья, знакомые, которые говорят: “Мы ваш диск на радио отнесли!” Первой из наших песен стали крутить “Шепотом”. Кажется, это было в 2006 году. Именно ее нам посоветовали отдать на радио, говорили, что она наиболее приближена к попсе и она прокатит. И были правы. “Шепотом” в основном и слышу в эфире. Так что порой так и хочется крикнуть: “Люди! У нас есть много других песен!” Но нередко говорят: “Неформат!” А что такое “неформат”? Не знаю.

http://www.newsvm.com/articles/2009/02/25/opros.html

Саша
просто человек
важный человек

:) +306/-2

" И это пройдёт..."

« Ответ #78: Августа 11, 2009, 13:50:55 pm »

Проект "Ассоциации" Олега Сильвановича.

"Альпийская баллада".
последний номер "НА ЭКРАНАХ".

Надежды — сны бодрствующих. (Платон)
Angeline
Посмотрите, я всё выше!

:) +23/-0

« Ответ #79: Сентября 04, 2009, 14:24:37 pm »

Адсюль:

http://novychas.org/person/%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%96%D0%BD%D1%8F-%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0

24-07-2009 / Марыя Мартысевіч (цудоўная беларуская паэтка і дасціпны крытык)

Першая і галоўная рэч, за якую хочацца падзякаваць Ганне Хітрык, — гэта тое, што яна непрыгожая. Не прыгожая той прыгажосцю, якую, паводле пануючых у грамадстве перакананняў, належыць мець любой жанчыне, што хоча зрабіць кар’еру акторкі або спявачкі. Вядучыя тэатральныя падмосткі і эстрада развілі нават у самага падрыхтаванага гледача трывалы ўмоўны рэфлекс: калі перад табой жанчына без дэкальтэ, доўгіх бліскучых валасоў і эфектнага макіяжу — гэта непрафесійна. Некалькі год таму я пабачыла па беларускім тэлебачанні сацыяльны ролік, які заклікаў не смеціць на вуліцах. Дзяўчына і хлопец нефармальнага выгляду, седзячы на лавачцы ў парку, раптам апынаюцца па вушы ў смецці, накіданым мінакамі. Парачка выглядала надзвычай блякла, штодзённа і натуральна — нібы так і сядзела на той лавачцы, калі да іх падышлі з камерай. Яны здаваліся людзьмі з вуліцы. І калі праз некаторы час я даведалася, што гераіня роліка ні з якой не з вуліцы, а з вядучага драмтэатру краіны, мяне ахапіла шалёная радасць. Ад таго, што такую дзяўчыну прынялі. Спачатку на акторскі факультэт, а потым — у Купалаўскі.

Гэта было толькі першае ўражанне. Калі мне давялося бліжэй пазнаёміцца з талентам Хітрык, выявілася, што горы смецця з роліка — гэта барыкады новага культурнага перавароту, а Ганна — своеасаблівая Свабода на іх.

Пад вэлюмам кічу

Нягледзячы на лета, адносную цеплыню, доўгія дні і кароткія ночы, якія ўсе мы з вамі зараз перажываем, я мушу з сумам і трывогаю канстатаваць: мы жывем у няпростыя, змрочныя часы, спадарства. Часы, калі існаванне любога грамадзяніна Беларусі з ног да галавы ахутана кічам. Дзякуючы ідэалагічнай устаноўцы — усё для народа — кіч стаў вядучым стылем новай эпохі. Пастаўляючы, галоўным чынам праз тэлевізар ды жоўты і глянцавы друк, культурны прадукт, што як найлепей задавальняе масавыя густы, дзяржава (эфект зачараванага кола) у той жа час гэтыя густы фармуе. У Беларусі чакаюць «Еўрабачанне» як Вялікдзень, парад на Дзень Рэспублікі — як Тройцу, а «Славянскі базар» — як Мядовы Спас: кліпамі, нарэзанымі з канцэртнай праграмы гэтага вядомага на ўвесь былы СССР поп-кірмашу, телевізійнікі кормяцца потым усю зіму, як пчолы мёдам.

Краіна распалавінілася паводле медыйных упадабанняў: большасць, залежная ад жоўтай прэсы і тэлевізару, супрацьстаіць меншасці, залежнай ад інтэрнэту і электронных СМІ. Вельмі часта гэтым дзвюм часткам няма пра што пагаварыць.

Безумоўна, праблема кічу — не выключна беларуская. Але ў іншых краінах насельніцтва, прынамсі, мае права выбару: у суседніх Расіі і Украіне поруч з гламурнымі поп-праектамі квітнее шоу-бізнес фестываляў рок-, этна-, джаз-, бард-, якой-толькі-захочаш музыкі. У Польшчы тэатралы збіраюцца на фэсты альтэрнатыўных ды вулічных тэатраў, у маленькай Літве штогод праходзіць некалькі буйных літаратурных фестываляў. Усё гэта — пры добрай рэкламе і вялікай глядацкай увазе. У Беларусі ж любыя спробы нефармальных мастакоў, артыстаў, музыкантаў займацца альтэрнатыўнай культурай вядуць чалавека ў глухое безнадзейнае гета культурнай альтэрнатывы. Невялікая тусоўка з невялікім, але адданым колам прыхільнікаў спрабуе ствараць супрацьвагу мейнстрыму. Як і любое мастацтва, гэта — без перспектывы зарабіць вялікія грошы і да канца рэалізавацца на радзіме.

Альтэрнатыўныя «Детидетей»

Вось дэкарацыі, на фоне якіх акторка, вакалістка гурта «Детидетей» Ганна Хітрык выходзіць на мае падмосткі. З ёй поруч на сцэне граюць такія вядомыя вузкаму колу прыхільнікаў зоркі: Леанід Паўлёнак з «Нагуалю», Святлана Бень з «Серебряной свадьбы», Андрэй Такінданг з «Рэха» і «Гаротніцы», музыкі Атмараві, Сяргей Пукст, гурт «Джамбімбум» і некаторыя іншыя. Музыку яны граюць розную: іх аб’ядноўвае хутчэй тое, чаго яны не граюць: гэта не рок у класічным разуменні, прышчэпленым нам у 90-я, і гэта не папса. Трэці фармат.

Гурт «Детидетей» быў заснаваны ў 2005 годзе Ганнай і двума іншымі маладымі акцёрамі Купалаўскага тэатру. І амаль адразу адбылося неверагоднае: праект вельмі імкліва набраў папулярнасць, выпусціўшы за 4 гады 2 альбомы, даўшы безліч канцэртаў на вялікіх пляцоўках пры аншлагу. «Дзеткі» фактычна прарвалі блакаду культурнага гета па правым флангу (з левага флангу заходзіў гурт «Серебряная свадьба»). Пра альтэрнатыўную культуру загаварылі.

Ганна Хітрык пазітыўная. За гэта ёй хочацца падзякаваць у другую чаргу. Гэты пазітыў ідзе ад асобы і найбольш відавочны, калі Ганна выходзіць на сцэну як спявачка, а не як акторка. Як спявачка яна таксама грае ролю — вакалісткі альтэрнатыўнага гурта, галоўны месідж якога — дзяцінства засталося ў кожным з нас, колькі б нам ні было па пашпарце. Ганна-спявачка — сама сабе рэжысёр. Кожная песня — міні-мона-спектакль. Калі на тэатральнай сцэне яе стрымлівае тэкст, пастаноўка, вобраз, — то на музычнай яе не стрымлівае нічога. Яна стварае там такі вобраз, які хоча сама. У залю б’е фантан добрай энергіі і выдатнага настрою. «Гэта не каноплі, не!» — тлумачыць яна падарунак, прышчэплены да білета першага вясновага канцэрту гурта ў Мінску. На пакеціку напісана: «Першыя вясновыя парасткі». Прыходжу дадому, саджу — насустрач сонцу на маім падваконні прабіваецца душысты гарошак.

Квіткі «на Хітрык»

Ганна Хітрык нарадзілася ў 1980 годзе ў Чэлябінску, узначаліла рускамоўны беларускі гурт і, здаецца, прынцыпова не размаўляе ў жыцці па-беларуску. Але самая важная для мяне рэч, за якую ёй хочацца падзякаваць, — яна патрыятычная. Ганна — патрыётка нашага з ёй гета, якая вядзе барацьбу за яго вызваленне. Ці не адзіная, хто адкрыта змагаецца супраць стразаў і блёстак, якія запаланілі беларускую культурную прастору. Падчас мінулагодняга канфлікту ў Купалаўскім тэатры, які прывёў да змены кіраўніцтва, Гаўрошам, што ўскочыў на барыкады і ад імя трупы адкрыта заявіў: у тэатры шмат анахранізму і папсы — была яна. Гэта быў яшчэ адзін важны прарыў альтэрнатыўнага мастацтва за межы, прызначаныя яму СМІ і чыноўнікамі.

«Нармальных» спектакляў Купалаўскага тэатру даводзіцца чакаць больш за месяц, а на квіткі — паляваць. У большасці «нармальных» спектакляў занятая Хітрык. Даведацца, у які дзень грае які акторскі склад, фактычна немагчыма: ужо больш за год моладзь Мінску ходзіць у тэатр «на Хітрык», імкнучыся набыць квіткі менавіта на той, дзень, калі на сцэне будзе яна. Грае яна і на іншых тэатральных пляцоўках Мінску, але для мяне важна, што Хітрык-акторцы належаць дзве шэдэўральныя інтэрпрэтацыі жаночых вобразаў з беларускай класікі — Ганна з «Сымона-музыкі» і Надзея з «Дзікага палявання караля Стаха».

У «Сымоне», пастаўленым Мікалаем Пінігіным, Ганна у выкананні Хітрык — з самага пачатку памяшаная; як і галоўны герой, яна абсалютна не ўпісваецца ў рацыянальны і груба-матэрыялістычны свет беларускай вёскі, яна адчувае скрыпку сэрцам, яна кахае Сымона, але там — на нябёсах. У спектаклі ёсць сцэна спаткання Ганы і Сымона над возерам. Ён і яна глядзяць перад сабой, не інтаніруюць рэплікі, не кранаюцца адзін аднаго. Але мы чуем не два маналогі, а дыялог закаханых людзей, бо закаханыя — не тыя, хто глядзяць адзін на аднаго, а тыя, хто глядзяць у адзін бок. А калі Ганна вар’яцее па-сапраўднаму, — мы бачым на сцэне не распусную русалку, як гэта атрымалася ў яе партнёркі па ролі, а хутчэй Афелію. Хітрык глядзіцца на сцэне як жаночая копія Сымонкі — Аляксандра Малчанава. Калі бачыш на сцэне гэтых двайнятаў, вобраз галоўнага героя ўрэшце раскрываецца напоўніцу, стаецца беларускім Інь-Янем.

Іншая справа — «Дзікае паляванне». Гэта фактычна тэатр адной актрысы. Надзея — жыхарка Балотных Ялінаў — таксама памяшаная. І сапраўды, дзяўчынка, якая перажыла столькі жаху, не можа быць нармальнай. Істэрычная торганасць, размовы з лялькай, лунатычны адсутны выгляд — і ў той жа час выхаванне, годнасць шляхцянкі — усё гэта арганічна спалучае сваёй ігрой Хітрык. У гэтым спектаклі ёй значна прайграюць усе мужчыны — і найперш Андрэй Беларэцкі — апантаны вечнымі сумневамі інтэлігент, пакліканы, паводле караткевіцкага сюжэту, уратаваць яе ад жаху.

Роля сястры ў «Старэйшым браце» паводле Вампілава на сцэне СХТ, роля жаўнера, які прачнуўся дзяўчынай у спектаклі «Матылёк» Тэатра юнага гледача…

Акцёрскія інтэрпрэтацыі Хітрык — дзяўчаты, «не такія, як усе». А менавіта такія ў нас зазвычай трапляюць у культурніцкае гета.

Ганна Хітрык простая. Гэта рэч, за якую ёй хочацца падзякаваць напрыканцы, каб лепей запомнілася. Простая дзяўчына, якая ўсяго дасягнула, дзякуючы сваім унутраным якасцям, а не знешняй адпаведнасці нейкім шоу-фарматам. На яе месцы мог бы быць кожны з нас: усё залежыць ад імпэту, таленту, працаздольнасці, веры ў сябе — вось што адчуваеш, калі глядзіш на яе з тэатральнай залі, калі бачыш на фестывальнай пляцоўцы. Бач ты — нават акторы дзяржаўнага тэатру могуць выйсці на музычную сцэну — і не аблажацца. Дзяўчаты і хлопцы ў кедах і дрэдах, якія прыходзяць слухаць канцэрты «Детидетей», у захапленні: Ганна Хітрык прыгожая. Прыгожая той прыгажосцю, якая тоіцца ў кожным з нас і якую варта выпусціць на волю.

likecoffee
странный человек
**

:) +287/-1

Сраный критик ©АХ

« Ответ #80: Сентября 08, 2009, 18:17:05 pm »

Детидетей в Rolling Stone!

Читатели самого известного музыкального журнала планеты Rolling Stone, а точнее его русской версии могли найти в свежем номере уже конкретное упоминание о группе ДД.
В рубрике "Обзоры" написана рецензия на новый релиз группы, сотавленный из старых песен для росийского слушателя(кста на моей памяти не так много уж белоруских групп засвечивалось на страницах этого знаменитого издания, по крайней мере из так сказать новичков белоруского рока Дети первые)

Итак на ряду с обзором нового творения Михалка в номере 9 за 2009 год можно найти и следующае

Цитата:

Детидетей

Старый альбом

Полуакустическое кабаре из Минска

Если раньше только и разговоров было, что об "украинском вторжении", то теперь свежий музыкальный ветер дует из Белорусии. Чтобы в этом убедиться, достаточно вспомнить о втором дыхании "Ляписа Трубецкого", недавней шумихе вокруг сюрреалистического синти-попа "Кассиопеи" и аншлагахна клубных концертах разухабистой "Серебряной свадьбы". Теперь планами завоевания российской аудитории озадачилась минская группа "Детидетей", а изданный у нас "Старый альбом"-это компиляции песен с их предыдущих белоруских релизов. Костяк коллектива составляют актёры минских театров во главе с вокалисткой Анной Хитрик, от чего на выходе предсказуемо получается то , что раньше называлось актёрской песней: артистическое КСП в обрамлении струнных и лёгкой ритм секции. В чём-то "Старый альбо" мнапоминает сольники Сергея Бабкина, тоже давно прочно связанного с театром, но более всего похожи на "Ночных снайперов"- с той лишь разницей, что музыка у них выходит не любовной , а более лёгкой , воздушной и изящной.

Илья Зимин

Конец цитаты

И оценка альбому три с половиной звёздочки, что если у честь, что новое творение Михалка получило 4 звезды, как и новая(просто отличная) пластинка известных инди-рокеров Arctic monkeys,то это очень неплохая заявка!
« Последнее редактирование: Сентября 08, 2009, 18:18:56 pm от likecoffee » Записан

Everybody needs somebody to love
PeLena
активисты
**

Лена

« Ответ #81: Октября 06, 2009, 14:12:35 pm »

http://news.tut.by/culture/149192.html
Эта девушка умудряется писать сказки, петь в популярной белорусской группе, неподражаемо играть в Купаловском театре, да еще и ходить в лес за грибами. О своем сумасшедшем темпе жизни в эфире Радио TUT.BY рассказала актриса Купаловского театра и вокалистка группы "ДетиДетей" Анна Хитрик.

- Каково это - быть театральной звездой?

- Это просто прекрасно! Я излучаю свет и экономлю электроэнергию. А если честно, то я не считаю себя звездой, поэтому мне сложно серьезно ответить на этот вопрос.

- Тогда расскажи о новом театральном сезоне.

- Мне нравится этот сезон, потому что он похож на мой характер: такой же истерично ненормальный и странный. Казалось бы, ничего не происходит, а тут после прихода нового руководства все меняется очень резко и быстро. Многие ноют от того, что сейчас приходится много пахать, а раньше такого не было.

Я часто играю героинь с какими-то проблемами. Сейчас мою героиню зовут Сара, она ирландка и у нее проблемы речевого характера. Пьеса "Пераклады" начинается с того, что один из главных героев, которого любит эта девушка, просит ее что-нибудь сказать. Пьеса замечательная, но так лень с утра вставать на репетиции… Премьера этого действа состоится в декабре, и я всех приглашаю прийти на нее.

- А в Международном фестивале театрального искусства "Панорама" ты задействована?

- Фестиваль начнется 7 октября и продлится до 31 октября. Я рекомендую всем прийти 18 октября в Национальный академический театр имени Янки Купалы и посмотреть Проект "Театр On-line" - "Кто Я?". Возможно, я буду задействована в одном из мини-спектаклей. Кроме того, в рамках фестиваля "Панорама" пройдет мой любимый спектакль "Мотылек", который я играю раз в полгода. А 27 октября на сцене Купаловского театра встретятся группы, в которые входят артисты нашего театра. А в группе "ДетиДетей" их трое.

- Как вам работается с Николаем Пинигиным, художественным руководителем Купаловского театра? Насколько мне известно, вы уже пересекались с ним в ТЮЗе.

- Мы пересекались с ним в спектакле "Мотылек", а также в ряде других работ. Я играла в его спектакле "Сымон-музыка" и в "Пинской шляхте". С этим человеком работать тяжело, страшно, но очень приятно. Иногда встречаешь человека и понимаешь, что тебе далеко до его ума. В присутствии этого человека я чувствую себя абсолютно неталантливой, а внутри включается некий зажим. Я начинаю стараться на сцене играть лучше, хотя для актрисы это не совсем правильно и хорошо.

- Мне казалось, что художественный руководитель, наоборот, должен раскрывать артистов?

- При нем исчезает весь твой наработанный годами актерский опыт. Артисты становятся юными и чистыми, а ведь это здорово! В нашем театре все привыкли чувствовать себя умнее режиссера. Раньше было очень много жалоб на режиссуру. Я хочу, чтобы мной управляли и постоянно делали что-то новое. Каждый человек должен быть на своем месте.

- То есть Пинигин сейчас на своем месте?

- Да, Пинигин сейчас однозначно находится на своем месте!

- Как дела у группы "ДетиДетей"?

- Группа сейчас активно развивается. Мы недавно прекрасно отыграли свой концерт и уже приступаем к записи диска. Кроме того, мы готовимся к большому концерту, который станет своеобразным рекордом.

Мы решили поставить свой собственный рекорд и отыграть пятичасовой сольный концерт, который будет предъявлен на суд зрителей в клубе "Реактор" 24 ноября. В любом случае, мы не успеем отыграть все свои девяносто песен, но постараемся успеть как можно больше. Проблема в том, что после концерта к нам постоянно подходят слушатели и жалуются на то, что мы не исполнили чью-то любимую песню. На сайте группы мы спросили у наших слушателей, сколько песен можно спеть за пять часов. Честно говоря, мы и сами пока не знаем правильного ответа - поэтому нам очень важно мнение слушателей. Пользователь, который угадает количество исполненных песен, получит приз. А победителя мы узнаем только в клубе "Реактор" после концерта.

- Чем ты еще живешь, помимо группы и театра?

- Живу я очень хорошо. Недавно ездила за грибами и даже засолила грузди. Я насобирала немного грибочков, а потом пошла и купила еще одно лукошко у бабушки.

- Мне хочется вспомнить твой собственный проект "Калядныя казкі". Будет ли у него продолжение?

- Все началось с предложения просто озвучить чужие сказки. Я сказала, что озвучу сказки в том случае, если они мне понравятся. Нет смысла браться за то, что тебе не нравится изначально. Мне не понравились предложенные сказки, и тогда поступило предложение, чтобы я сама написала сказки для записи. Я так и сделала. В результате мы с сестрой написали пять маленьких сказок, которые вышли на диске "Калядныя казкі" по заказу компании "VELCOM".

Потом мне позвонил "Белагропромбанк", и мы записали еще один сборник сказок. Эти диски не продаются, поэтому я очень надеюсь, что кто-нибудь выложит их в интернет. Я думаю, что нужно накопить денег, пойти в "Белагропромбанк", открыть там счет, и тогда, возможно, вам подарят этот диск. Мне дали бесплатно семь дисков. Сказки - это другой мир, который я обожаю. Я вчера смотрела "Валли" и плакала.

- О чем были твои сказки?

- Когда я придумывала сказки, то ходила по нашему театру и спрашивала, каких существ придумывали мои коллеги в детстве. Женя Кульбачная рассказала, что ее дочка придумала себе Гендика. На первом диске есть персонаж маленького домовенка Гендика - полусумасшедшего дедка. В этих сказках задействован мой кот, сундук, племянники, знакомые и многие другие.

- О каком сундуке ты говоришь?

- Однажды я зашла в очень дорогой московский магазин "Икеа". В этом магазине я нашла большой плетеный сундук. Я его купила, а потом начала думать, как его доставить домой. К счастью, до вокзала меня подвезли, а потом мне пришлось свою проблему решать самостоятельно. Сначала я решила поставить его в купе между седушками, но он туда не влез. Поставила я свою покупку на стол между полками, а тут пришел дяденька, которому это не понравилось. В результате я поставила этот сундук на лежанку, и эта ночь в пути для меня была адом. А потом я играла в прятки со своим племянником - он очень любил прятаться в моем сундуке, причем всегда предупреждал меня, где собирается спрятаться. Это тоже стало сюжетом к одной из моих сказок.

Verkeus
вредный человек
нужный человек

:) +483/-4

Дзед Вяркей (Crazy Cameraman)

« Ответ #82: Октября 06, 2009, 14:20:54 pm »

Да... примечательна дискуссия на тут бае (под статьей). зимняя спячка у людей уже началась...

Alexbeat
Мир, встречай меня
**

:) +13/-0

Wybaczcie piechocie, że tak nierozumna czasami...

« Ответ #83: Ноября 30, 2009, 11:45:58 am »

Да ну ее ("дискуссию")!  )
PeLena
активисты
**

Лена

« Ответ #84: Января 11, 2010, 21:26:28 pm »

На Новы год кот Кулінковіча пахмяляецца “Марціні”, а беларускія зоркі...
Еўрарадыё павіншавала з Новым годам вядомых у Беларусі людзей і даведалася, якую палку перагібае самы вядомы ДАІшнік, што п’е кот Кулінковіча, ува што на новы год пераапранаецца Сяргей Гайдукевіч, чаму капалася ў сметніцы Тома Лісіцкая і дзе святкуе новы год шведскі амбасадар Стэфан Эрыксан

А Ганна Хітрык даведался пра папулярнасць свайго гурта Дзеці дзяцей:

"Мяне запрасілі на адкрыццё фільма “Снайпер”. Я ў ім грала. Я прыйшла ў поўны зал моладзі. І жанчына, якая мяне прадстаўляла, сказала, што той хто ўзгадае, у якім папулярным гурце я граю, атрымае прыз. Ну і я даведалася, наколькі мы папулярныя. Таму што ў зале паднялася толькі адна рука".

http://euroradio.fm/by/1082/reports/42548/

Verkeus
вредный человек
нужный человек

« Ответ #85: Января 12, 2010, 09:16:00 am »

Еврорадио про концерт "Сябра мой анёлак"
http://euroradio.fm/by/1088/photoreps/42660/

Verkeus
вредный человек
нужный человек

« Ответ #86: Февраля 26, 2010, 09:07:39 am »

"Народная газета" за 25/02/2010 устами Александра Чернухо обнародовала статью под оригинальным названием "Дети своих родителей".

http://www.ng.by/ru/issues?art_id=44074

Не обошлось без ляпов. Название спектакля стало "Ивона – принцесса Бурбонская".

Не обошлось без приятностей (как Аня встретила Ангела).

А вообще - статья эта словно клон других статей. Или вопросы одинаковые, или ответы....
« Последнее редактирование: Февраля 26, 2010, 09:08:03 am от Verkeus » Записан

Саша
просто человек
важный человек

:) +306/-2

" И это пройдёт..."

« Ответ #87: Февраля 26, 2010, 09:33:13 am »

"Народная газета" за 25/02/2010 устами Александра Чернухо обнародовала статью под оригинальным названием "Дети своих родителей".

http://www.ng.by/ru/issues?art_id=44074

Не обошлось без ляпов. Название спектакля стало "Ивона – принцесса Бурбонская".

Не обошлось без приятностей (как Аня встретила Ангела).

А вообще - статья эта словно клон других статей. Или вопросы одинаковые, или ответы....
Ещё интересно, на каком факультете Андрей Сапоненко учился в Академии искусств...
« Последнее редактирование: Февраля 26, 2010, 09:33:34 am от Саша » Записан

Надежды — сны бодрствующих. (Платон)
_master
активисты
**

:) +90/-1

« Ответ #88: Февраля 26, 2010, 16:11:13 pm »

Группа "Детидетей" впервые побывала с концертом в Гродно

Анжела ЗДАНОВИЧ, Гродненская правда
"Детидетей" убедили гродненцев: "Нам с вами по пути!". "Попутчиков" столичной рок-группы в уютном зале Гродненского театра кукол собралось предостаточно, свободных мест не было.

Далее

Для мира ты кто-то, а для кого-то ты - мир
Страниц: 1 2 3 4 5 [6]

Перейти в: